Українсько-російські відносини в цивілізаційному вимірі на тлі війни
Анотація
У статті визначено окремі аспекти цивілізаційного виміру українсько-російських відносин після початку агресії РФ проти України. На підставі офіційних заяв, коментарів Департаменту інформації і друку МЗС Росії, офіційних виступів очільника міністерства, керівників окремих підрозділів, представників РФ у міжнародних організаціях, інтерв’ю, статей послів та інших дипломатів розглянуто висвітлення російським зовнішньополітичним відомством Революції Гідності як фашистського заколоту, анексії Криму та окупації окремих частин Донецької і Луганської областей, військових злочинів фейкових «ДНР/ЛНР», виконання Мінських угод, російське втручання у внутрішні справи України.
Ключові слова: українсько-російські відносини, російська агресія в Україну, міністерство закордонних справ Росії, цивілізаційне протистояння, «ДНР», «ЛНР».
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).