Особливості, тенденції та перспективи розвитку інституційних та нормативно-правових засад культурної дипломатії України
DOI:
https://doi.org/10.24144/2078-1431.2022.2(29).49-58Анотація
’ясовано головні особливості, тенденції та перспективи розвитку інституційних і нормативно-правових основ культурної дипломатії України. Український інститут як головний орган цього напряму зовнішньої політики держави, незважаючи на свою відносно ефективну діяльність, потребує створення системи закордонних представництв, які зможуть суттєво посилити його контакти із закордонною аудиторією. Для стабільного розвитку української культурної дипломатії необхідно закріпити цей напрям зовнішньої політики в базовому законодавстві України.
Ключові слова: культурна дипломатія, публічна дипломатія, «м’яка сила», зовнішня політика України, інституційні основи, нормативно-правові засади, Український інститут.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).