Становлення інституційних основ публічної дипломатії України
DOI:
https://doi.org/10.24144/2078-1431.2023.1(30).67-77Анотація
Проаналізовано процес становлення інституційних засад публічної дипломатії України, виділено його проблеми та перспективи подальшого розвитку. Сьогодні інституційну основу публічної дипломатії України становить своєрідна «тріада» у вигляді Міністерства закордонних справ та його спеціалізованого Департаменту, Українського інституту та закордонних дипломатичних установ. Незважаючи на істотні здобутки в цій сфері, залишається низка невирішених проблем, частина яких пов’язана з майже повною відсутністю закордонних представництв Українського інституту, що зможуть суттєво посилити його контакти із цільовими групами іноземних країн.
Ключові слова: публічна дипломатія, Україна, «м’яка сила», інституційні основи, зовнішня політика.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).