Становлення політичної суб’єктності студента у трансформованих суспільствах
DOI:
https://doi.org/10.24144/2078-1431.2021.2(27).92-101Анотація
Студентство охоплює переважно молодих людей, які у віці 17-18 років переступають поріг навчального закладу. В цей час складається уявлення про свої позиції в навколишньому світі. Процеси групової динаміки в студентських колективах сприяють формуванню політичної картини світу у студентів та становленню політичної суб’єктності колективного «Я». Індикаторами політичної автономії суб’єкта політики є міра його самоорганізації, самоврядування та самодостатності, а також здатності до самостійного формулювання стратегії поведінки і наявність власної ідентичності.
Ключові слова: студент, політичні актори, соціалізація, молодь, політична участь, політична діяльність, студентське самоврядування
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).