БРИТАНСЬКА РАДА В УКРАЇНІ: ГОЛОВНІ НАПРЯМИ, ЕТАПИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ ДІЯЛЬНОСТІ (1992–2024)
DOI:
https://doi.org/10.24144/2078-1431.2024.1(32).78-91Анотація
Проаналізовано мовний, освітній, соціальний та культурно-мистецький напрями діяльності Британської Ради в Україні протягом 1992–2024 рр. Ключовими етапами функціонування інституції були: 1) період становлення (1990-ті – початок 2000-х рр.); 2) розширення діяльності та поглиблення зв’язків із цільовими аудиторіями (початок 2000-х рр. – середина 2010-х рр.); 3) робота з урахуванням викликів та умов воєнного часу (з 2014 р., а особливо з 2022 р.). Головними результатами діяльності Британської Ради в Україні є формування позитивного іміджу Сполученого Королівства, популяризація та підвищення вагомості англійської мови, а також розвиток активних груп громадянського суспільства в країні.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).