Дистанційне викладання словацької мови для іноземців та його сприйняття студентами (публікується англійською мовою)
Анотація
Пандемія COVID-19 змінила режим викладання та навчання з традиційного віч-на-віч на дистанційний в університетській освіті Словацької Республіки. Це стосується і Кошицького технічного університету (TUKE), що стало новою ситуацією для багатьох його викладачів та студентів. Ця зміна здійснює значний вплив, особливо на студентів першого курсу із зарубіжних країн, які недостатньо добре розуміють словацьку мову і ще не знайомі з університетським середовищем. У цьому контексті це дослідження орієнтоване на українських студентів, які становлять більшість іноземних студентів, що навчаються у TUKE. Головною метою було дослідити їхні точки зору на дистанційне вивчення словацької мови, визначити переваги, проблеми та стратегії цього методу під час пандемії COVID-19. Для досягнення цієї мети було проведено онлайн-опитування. У ході дослідження використано опитувальньник, щоб дізнатись про думки всіх студентів першого курсу із семи факультетів TUKE, які вивчають словацьку мову як іноземну. Результати дослідження показали, що дистанційна освіта може бути альтернативою традиційній освіті. Учасники опитування заявили, що вона має для них як позитивні, так і негативні аспекти.
Ключові слова: мова, Інтернет, словацька мова для іноземців, опитування, COVID-19, дистанційна освіта, українські студенти, анкета.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).